دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق نسوز خانگی

 گاوصندوق نسوز خانگی آخرین و مطمئن‌ترین سدی است که می‌تواند مدارک و دارایی‌ها شما را در برابر سرقت، آتش سوزی و حتی بلایای طبیعی مثل سیل از آسیب حفظ کند. بسیاری از افراد، هنگام خرید گاوصندوق تنها به سنگین بودن آن که جابجایی‌اش را برای سارقین دشوار می‌کند توجه دارند، این درحالیست که گاوصندوق‌های خانگی سبکی هم وجود دارند که به خوبی و حتی گاها خیلی بهتر از سنگین‌ترین گاوصندوق‌ها امنیت دارایی‌های شما را تامین می‌کنند.

در صفحه گاوصندوق نسوز توضیح دادیم که یک محصول ضد حریق چه ویژگی‌هایی دارد و هنگام خرید چنین محصولی باید به چه مواردی دقت کنید. در اینجا قصد داریم پارامترهایی که بطور مشخص می‌بایست هنگام خرید گاوصندوق های نسوز با مصرف خانگی مدنظر داشته باشید را با هم مرور کنیم.

یک گاوصندوق نسوز خانگی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

پیش از هر چیز دقت داشته باشید که در حالت کلی و عموما در طراحی گاوصندوق‌ها این نکته که محصولات توانایی مقاومت در برابر آتش و حفظ سلامت دارایی‌ها و مدارک شما را هنگام حریق داشته باشند رعایت شده است. بنابراین احتمالا بیشتر گاوصندوق‌ها این ویژگی را با خود دارند؛ هرچند که ممکن است کیفیت ساختشان با هم تفاوت داشته باشد.

✔ حجم و اندازه گاوصندوق مورد نیازتان را تعیین کنید. شاید در ابتدا دشوار بنظر برسد، اما خیلی ساده با روی هم گذاشتن مدارک و لوازمی که می‌خواهید آنها را از هرآسیب و گزندی! مصون نگه دارید می‌توانید حجم مورد نیازتان را تخمین بزنید. معمولا حجم بیرونی مورد نیاز شما از 0.7 متر مکعب فراتر نخواهد رفت.

✔ شما گاوصندوق نسوز خانگی را انتخاب کرده‌اید، اما در مورد سیستم رمزدهی و قفل گذاری باید چه کنید؟ سیستم‌های دیجیتال بهتر هستند یا سیستم‌های قدیمی؟ برای پاسخ به این سوال باید تعیین کنید که سرعت دسترسی به محتویات صندوق چقدر برای شما مهم است؟ اگر گاوصندوق‌ نسوز دیجیتال را انتخاب کرده‌ باشید طبیعتا سریعتر می‌توانید درب گاوصندوق را باز کنید. یا برای مثال باید تصمیم بگیرید سادگی تغییر رمز چقدر برایتان مهم است. برای راهنمایی بهتر به شما توصیه می‌کنیم مطلب راهنمای خرید گاوصندوق را حتما بخوانید.

✔ کف ساختمان توانایی تحمل وزن بر متر مربع یا فشارهای بالا را دارد؟ اگر در این موضوع شک دارید به جای خرید گاوصندوق سنگین از گاوصندوق‌هایی که قابلیت پیچ و رول بولت شدن به کف را دارند استفاده کنید. 

قیمت گاوصندوق

فراموش نکنید پیش از انتخاب گاوصندوق خانگی یا هر نوع محصول دیگری ابتدا می‌بایست کاربردی که از آن انتظار دارید را تعیین کنید. اگر جلوه و زیبایی آن و میزان همخوانی محصول با فضای خانه برایتان مهم است می بایست گاوصندوق دکوراتیو را انتخاب کنید.

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید گاوصندوق نسوز تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

دیگر مدل‌های گاوصندوق خانگی

گاوصندوق نسوز خانگی یکی از انواع گاوصندوق‌هایی که برای استفاده در منزل طراحی شده‌اند. هر چند این گاوصندوق محبوب‌ترین نوع و پرطرفدارترین شکل محصولات خانگی است، اما بسته به نیاز یا شرایط ممکن است شما به دنبال محصولانی باشید نسوز بودن ویژگی اصلی آنها نباشد. بطور مثال دکوراتیو یا دیجیتال بودن آن از درجه اهمیت بیشتری برخوردار باشد. بر این اساس گاوصندوق‌های خانگی به انواع دیگری نیز تقیسم می‌شوند. با مطالعه کارتهای زیر و کلیک روی آنها می‌توانید در این‌باره بیشتر بخوانید. البته برخی از این دسته بندی‌ها کماکان شامل گاوصندوق نسوز خانگی نیز می‌شوند.

گاوصندوق دیجیتال خانگی

گاوصندوق دیجیتال خانگی

فناوری در خانه

گاوصندوق‌های دیجیتال خانگی خصوصا برای نگه داری از مدارک و دارایی‌هایی کاربرد دارند که به طور مداوم به استفاده از آنها نیاز پیدا می‌کنیم. مدارکی مثل پاسپورت، شناسنامه، پول نقد، چک‌ها و … برخی از این گاوصندوق‌ها از پیچیده‌ترین شکل‌های رمزنگاری در سیستم امنیتی خود استفاده می‌کنند.

کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق دکوراتیو خانگی

زیبایی در امنیت

بسیاری از افراد با شنیدن واژه «گاوصندوق» به یاد اهرم‌های بزرگ و قاب‌های سنگین و زمخت فلزی می‌افتند. گاوصندوق‌های دکوراتیو ضمن دارا بودن تمام معیارهای امنیتی، انتخاب کسانی هستند که زیبایی و همخوانی گاوصندوق با فضای داخلی خانه برایشان از اهمیت خاصی برخوردار است.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader