دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق اثر انگشتی

گاوصندوق اثر انگشتی انتخاب مناسب برای افرادی که به دنبال یک محصول با ویژگی های منحصر به فرد هستند.   

اخبار های زیادی هر روزه از کاربرد تکنولوژی در صنعت به گوش می رسد که با گذشت زمان نقاط ضعف و قوت شان مشخص می شود که یا موجب محبوبیت آن می شود یا اخبار های منفی کار خودشان را می کنند.

صنعت گاوصندوق به عنوان یک صنعت همواره در حال پیشرفت به خوبی توانسته همگام با تکنولوژی پیش روی کند. عموما کمپانی های تولید کننده گاوصندوق در حال رقابت و پیشی گرفتن از هم هستند تا بتوانند یک گاوصندوق با ویژگی های جدید و در عین حال یک پله بالاتر از سایر گاوصندوق ها تولید کنند. در صنعت گاوصندوق به روز کردن قفل ها همیشه در اولویت بوده، گاوصندوقی با قفل های تشخیص چهره و اثر انگشتی جزء به روز ترین های این صنعت بوده اند اما همان طور که در ابتدا گفتیم، گذشت زمان، باعث خورده گرفتن به سیستم های قفل تشخیص چهره شد اما این موضوع به حدی جدی نبود که روند تولید چنین قفل هایی را متوقف کند.

شاید جالب باشد بدانید تشخیص هویت از طریق اثر انگشت حتی از روش DNA هم مطمئن تر است چراکه به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احتمال اینکه اثر انگشت دو فرد در دنیا یکسان باشد ۱ به ۶۴ هزار میلیارد است !!!

گاوصندوق های بایومتریک معروف به گاوصندوق اثرانگشتی یکی از بهترین راه هایی است که می تواند از حریم شخصی شما در نگهداری اموالتان محافظت کند تا یک گاوصندوق، منحصر به خودتان داشته باشید. این محصولات با داشتن یک اسکنر، الگوی انگشت اشاره شما را ثبت و به اعداد و کد تبدیل می کند، در نتیجه شما یک گاوصندوق با قفل ویژه و منحصر به خودتان دارید. گاوصندوق لوسل، جزء آن دسته محصولاتی است که عموما مجهز به قفل های بایومتریک هستند.  

ویژگی گاوصندوق اثر انگشتی چیست؟

هر گاوصندوق اثر انگشتی یک گاوصندوق دیجیتال است. در واقع گاوصندوق های اثرانگشتی به عنوان یک زیرمجموعه از گاوصندوق های دیجیتال هستند. گاوصندوق هایی که بنا به نوع قفل شان توانستند در بازار گاوصندوق برای خودشان جایگاه خوبی کسب کنند گاوصندوق اثر انگشتی در دسته گاوصندوق دیجیتال، جزء محبوب ترین های این صنعت در میان افرادی که در نگهداری دارایی هایشان حساسیت دارند و همیشه به دنبال بهترین ها هستند محسوب می شود. اگر بخواهیم گاوصندوق اثر انگشتی و گاوصندوق دیجیتال را کمی باهم مقایسه کنیم باید بگوییم خیلی سریعتر از قفل های کیبوردی و عددی و حتی خیلی امن تر. گاوصندوق دیجیتالی که رمزنگاری آن به کمک کد های ژنتیکی انجام شده. 

در این قسمت می توانید تعدادی از گاوصندوق های بایومتریک را ببینید و در صورت داشتن هرگونه سوال یا راهنمایی با ما تماس بگیرید. 

گاوصندوق اثرانگشتی

گاوصندوق ۲۰۰۰bp1 لوسل

۶۱/۴۷۱/۰۰۰ میلیون

گاوصندوق اثرانگشتی

گاوصندوق ۲۰۰۰bp3 لوسل 

۶۱/۴۷۱/۰۰۰ میلیون 

گاوصندوق اثرانگشتی

گاوصندوق EG 085 ایگل 

۳۳/۸۰۰/۰۰۰ میلیون 

قیمت گاوصندوق های اثرانگشتی

گاوصندوق های اثرانگشتی عموما به نسبت سایر محصولات قیمت بالاتری دارند. محدوده قیمت گاوصندوق های اثرانگشتی از حدود ۲۵ میلیون تومان شروع میشود. البته در نظر داشته باشید که این محدوده برای گاوصندوق های اثرانگشتی گفته شده که طراحی و تولید آن توسط برند های معتبری مانند سامسونگ انجام شده باشد. هر ۳ محصولی که در بالا می بینید جزء محصولات لوکس و امنی هستند که در بازار مشابهی ندارند. 

اگر قصد هزینه این محدوده قیمت برای خرید گاوصندوق را ندارید، پیشنهاد می کنیم حتما سری به صفحه قیمت و فروشگاه بزنید. برای خرید گاوصندوق باید محصولات متفاوت از برند ها و شرکت های مختلف را با هم مقایسه کنید تا بتوانید در نهایت با توجه نیاز و قیمتی که در نظر دارید محصول مناسب تان را انتخاب کنید. 

چرا  گاوصندوق های اثر انگشتی محبوب هستند؟

✔️ سیستم های این نوع رمزنگاری  عموما قابلیت ثبت چندین رمز دارند. این قابلیت عموما در گاوصندوق های اداری قابل توجه است، در محیط های اداری به دلیل تعدد افرادی که می توانند به گاوصندوق دسترسی داشته باشند بهترین گزینه این محصولات هستند. البته این مورد در جایی صدق می کند که هزینه کردن برای این محصولات در یک محیط اداری معقول باشد. گاوصندوق های اداری بسته به اینکه در چه اتاقی قرار می گیرند و قرار است چه دارایی هایی در آن نگهداری شود ( مثلا دسته چک شرکت و مدیریت ، مدارک سهام ها و سرمایه گذاری ها ، مدارک مالیاتی ، مدارک مهم هیئت مدیره یا اسناد کارکنان ) متفاوت است. در گاوصندوق اداری بسته به اینکه چه ابعادی گاوصندوق باید انتخاب کنید و چند نفر باید در به آن دسترسی داشته باشند می توانید گاوصندوق های مختلف اداری انتخاب کنید. اما در هر صورت در مورد گاوصندوق اداری بهتر است یک گاوصندوق دیجیتال انتخاب کنید تا استفاده از آن برای شما راحت تر باشد.

✔️ عموما در گاوصندوق اثر انگشتی امکان ترکیب رمز وجود دارد، بدین صورت که شما می توانید برای باز کردن درب گاوصندوق از رمز های عددی یا کلید کامپیوتری به همراه اسکنر اثر انگشت استفاده کنید.

✔️ سهولت استفاده از گاوصندوق اثرانگشتی ، پیچیدگی قفل های مکانیکی و اهرمی را نداشته اما قطعا امنیت آن غیر قابل قیاس است.  

✔️ بحث زیبایی شناختی گاوصندوق اثرانگشتی نیز بسیار قابل توجه است. گاوصندوق های دکوراتیو عموما دارای سیستم قفل های دیجیتال مانند اثر انگشت هستند که مورد توجه افرادی است که زیبایی و امنیت را یکجا می خواهند. به این دسته از افراد توصیه می کنیم حتما صفحه گاوصندوق دکوراتیو را مطالعه کنند.

✔️ نگرانی از بابت گم کردن کلید یا فراموش کردن رمز عبور در قفل های اثرانگشتی دیگر معنا نخواهد داشت.

در خرید گاوصندوق اثر انگشتی به چه مواردی باید توجه کرد؟ 

✔️ به طور کلی در خرید گاوصندوق های دیجیتال مانند گاوصندوق اثر انگشتی، موضوع برند سازنده قفل اهمیت بسیاری دارد. قفل های دیجیتال هر قدر می تواند باعث شود تا از کار با گاوصندوق تان لذت ببرید، می تواند راه نفوذی به گاوصندوق شما باشد. در نتیجه انتخاب برند مناسب می تواند به شما اعتماد بدهد که سیستم الکترونیکی مناسبی روی محصول شما نصب شده است.

✔️ بحث پشتیبانی در گاوصندوق هایی با قفل های الکترونیکی مانند بایومتریک اهمیت بسیاری دارد چراکه عموما به دلیل سهل انگاری یا موارد دیگر امکان هنگ کردن وجود دارد که باید توسط یک تیم متخصص پشتیبانی شود.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader