دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق دیجیتال خانگی

گاوصندوق دیجیتال خانگی ورود تکنولوژی به صنعت امنیتی گاوصندوق بود. در سراسر دنیا حوادث غیر مترقبه زیادی رخ می دهد، از یک بارندگی ساده که منجر به سیل بزرگی شده تا زلزله و آتش سوزی های مهیبی که روزهای پیاپی شهر را تعطیل کرده و افراد صرفا به دنبال نجات جانشان بودند مانند سیل چند وقت اخیر در مریلند آمریکا که طبق اخبار یورو نیوز در زمان کمی سیل کل شهر را فراگرفت و خسارت بسیاری به جای گذاشت. قطعا در شرایط این چنینی دسترسی به پول و اسناد لازم است اما گاهی زمانی برایمان باقی نمانده. 

قبل از هر چیز یک گاوصندوق خانگی از هر نوعی که باشد می تواند امنیت دارایی های شما مانند پول و اسناد و مدارک مهم در شرایط این چنینی را تضمین کند. یک گاوصندوق خانگی باید طوری طراحی شده باشد که در برابر نفوذ حرارت، سقوط آوار و در مواردی حتی نفوذ آب نیز مقاوم شده باشد. اما از آن جایی که گاوصندوق خانگی مدل های زیادی دارد شما باید گاوصندوقی انتخاب کنید که در شرایط اضطراری سریع ترین دسترسی را به شما بدهد.    

داشتن یک گاوصندوق دیجیتال خانگی برای اسناد و مدارک ضروری و پول در این شرایط می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان هرآنچه که نیاز دارید با خود ببرید. 

گاوصندوق دیجیتال خانگی، نسل جدیدی از محصولات امنیتی در منزل شما و آخرین گام برای خرید یک گاوصندوق مناسب است، به شرطی که از ویژگی های دیگر مانند مقاومت در برابر آتش سوزی و سرقت غافل نشوید. شما می توانید با تایید اثر انگشتتان، یا وارد کردن چند رقم رمز، درب گاوصندوقتان را باز کنید و نگرانی از بابت گم کردن کلید نداشته باشید و هر زمان که اراده کردید با لمس چند دکمه رمز عبور خودتان را تغییر دهید.    

در صفحه گاوصندوق دیجیتال درباره دسته بندی قفل های الکترونیکی و تفاوت آن ها با قفل های مکانیکی صحبت کردیم. مشخص شد که این دسته از محصولات مناسب چه افرادی هستند و چه مزیت هایی برای شما دارند. در این جا مروری به پارامتر هایی که در انتخاب گاوصندوق دیجیتال خانگی موثر است، خواهیم داشت.  

نکاتی که قبل از خرید یک گاوصندوق دیجیتال خانگی باید در نظر داشت

✔ برند معتبر انتخاب کنید. قفل های دیجیتال هر چقدر که می توانند یک مزیت برای گاوصندوق شما باشند، به همان اندازه اگر انتخاب درستی نداشته باشید نقطه ضعف محصول شما می شود. اگر برد های گاوصندوق دیجیتال با دقت طراحی نشود به راحتی هک یا غیر فعال می شوند. سامسونگ، برند معتبر لوازم الکترونیکی، یک کمپانی مورد اعتماد در طراحی قفل های دیجیتالی است که وظیفه طراحی و ساخت تمام قفل های برند ایگل و لوسل از شرکت بزرگ سان سیف را به عهده دارد. 

✔ حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر به هر دلیلی رمز عددی خود را فراموش کردید، امکان دریافت کد مستر برای شما وجود داشته باشد. این مورد در حیطه وظایف بخش پشتیبانی شرکت وارد کننده گاوصندوق است. اگر این امکان برای گاوصندوق شما وجود نداشته باشد در واقع یک گاوصندوق یکبار مصرف خریداری کرده اید که در صورت بروز مشکل قادر به حل آن نخواهید بود.  

✔ در سیستم های الکترونیکی گاها به دلیل سهل انگاری یا موارد دیگر امکان هنگ کردن یا ارور های نامشخص وجود دارد که حتما باید توسط شرکت مرتبط، پشتیبانی شود. 

قیمت گاوصندوق

در نظر داشته باشید گاوصندوق یک محصول امنیتی است که دارایی های با ارزش شما در آن قرار خواهد گرفت. صرفا به یک اسکنر اثر انگشت یا رمز دیجیتال اکتفا نکنید، از سایر ویژگی های یک گاوصندوق مانند نسوز بودن و ویژگی های فنی و ساختاری غافل نشوید. 

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید گاوصندوق نسوز تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

دیگر مدل‌های گاوصندوق خانگی

گاوصندوق دیجیتال خانگی یک گزینه کامل در انتخاب گاوصندوق خانگی است، یعنی شما می توانید یک گاوصندوق دیجیتال بخرید که علاوه بر الکترونیکی بودن قفل، نسوز و حتی دکوراتیو هم باشد. در نظر داشته باشید اگر می خواهید هزینه کمتری صرف کنید بهتر است سراغ پارامتر دکوراتیو بودن گاوصندوق نباشید اما به هیچ عنوان از ویژگی نسوز بودن غافل نشوید. 

گاوصندوق دکوراتیو خانگی

زیبایی در امنیت

بسیاری از افراد با شنیدن واژه «گاوصندوق» به یاد اهرم‌های بزرگ و قاب‌های سنگین و زمخت فلزی می‌افتند. گاوصندوق‌های دکوراتیو ضمن دارا بودن تمام معیارهای امنیتی، انتخاب کسانی هستند که زیبایی و همخوانی گاوصندوق با فضای داخلی خانه برایشان از اهمیت خاصی برخوردار است.

کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی نسوز

نفوذ ناپذیر

گاوصندوق نسوز خانگی نه تنها در برابر دستبرد که امنیت از مدارک شما در مواردی مانند آتش سوزی را نیز تضمین می‌کند. رشد 300 درصدی حوادث آتش سوزی باعث شده بسیاری به خرید این نوع صندوق‌ها روی بیاورند.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader