دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق دیجیتال خانگی

گاوصندوق دیجیتال خانگی ورود تکنولوژی به صنعت امنیتی بود. در سراسر دنیا حوادث غیر مترقبه زیادی رخ می دهد، از یک بارندگی ساده که منجر به سیل و ویرانی می شود تا زلزله و آتش سوزی های مهیبی که روزهای پیاپی عملا شهر را تعطیل می کند. در حادثه سیلِ مریلند آمریکا، طبق اخبار یورو نیوز در زمان کوتاهی سیل شهر را فراگرفت و خسارت زیادی بر جای گذاشت. در چنین شرایطی دسترسی سریع به پول و اسناد ضروری مهم است اما گاهی زمانی برایمان باقی نمانده و فقط فرصت نجات دادن جان خود و عزیزانمان را داریم.

در صفحه گاوصندوق دیجیتال درباره مزیت و سرعت عملکرد این محصولات در شرایط اضطراری و دسترسی سریع به محتویات داخل محصول صحبت کردیم.

یک گاوصندوق خانگی از هر نوعی با هر سیستم قفلی که باشد می تواند امنیت دارایی های شما مانند پول و اسناد و مدارک مهم در شرایط این چنینی را تضمین کند. یک گاوصندوق خانگی باید طوری طراحی شده باشد که در برابر نفوذ حرارت، سقوط آوار و در مواردی حتی نفوذ آب نیز مقاوم شده باشد. اما از آن جایی که گاوصندوق خانگی مدل های زیادی دارد شما باید محصولی انتخاب کنید که در شرایط اضطراری سریع ترین دسترسی را به شما بدهد.    

داشتن یک گاوصندوق دیجیتال خانگی برای اسناد و مدارک ضروری و پول در این شرایط می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان هرآنچه که نیاز دارید با خود ببرید. گاوصندوق دیجیتال خانگی، نسل جدیدی از محصولات امنیتی در منزل شما و آخرین گام برای خرید یک گاوصندوق مناسب است، به شرطی که از ویژگی های دیگر مانند مقاومت در برابر آتش سوزی و سرقت غافل نشوید. شما می توانید با تایید اثر انگشتتان، یا وارد کردن چند رقم رمز، درب گاوصندوقتان را باز کنید و نگرانی از بابت گم کردن کلید نداشته باشید و هر زمان که اراده کردید با لمس چند دکمه رمز عبور خودتان را تغییر دهید.    

نکاتی که قبل از خرید یک گاوصندوق دیجیتال خانگی باید در نظر داشت

✔ برند معتبر انتخاب کنید. قفل های دیجیتال هر چقدر که می توانند یک مزیت برای گاوصندوق شما باشند، به همان اندازه اگر انتخاب درستی نداشته باشید نقطه ضعف محصول شما می شود. اگر برد های گاوصندوق دیجیتال با دقت طراحی نشود به راحتی هک یا غیر فعال می شوند. سامسونگ، برند معتبر لوازم الکترونیکی، یک کمپانی مورد اعتماد در طراحی قفل های دیجیتالی است که وظیفه طراحی و ساخت تمام قفل های برند ایگل و لوسل از شرکت بزرگ سان سیف را به عهده دارد. 

✔ حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر به هر دلیلی رمز عددی خود را فراموش کردید، امکان دریافت کد مستر برای شما وجود داشته باشد. این مورد در حیطه وظایف بخش پشتیبانی شرکت وارد کننده است. اگر این امکان برای محصول شما وجود نداشته باشد در صورت بروز مشکل قادر به حل آن نخواهید بود.  

✔ در سیستم های الکترونیکی گاها به دلیل سهل انگاری یا استفاده نادرست امکان هنگ کردن یا ارور های نامشخص وجود دارد که حتما باید توسط شرکت مرتبط، پشتیبانی و بررسی شود. 

قیمت گاوصندوق

در نظر داشته باشید گاوصندوق یک محصول امنیتی است که دارایی های با ارزش شما در آن قرار خواهد گرفت. صرفا به یک اسکنر اثر انگشت یا رمز و قفل منحصر به فرد اکتفا نکنید، مهم ترین ویژگی یک گاوصندوق امنیت آن است، امنیت در یک گاوصندوق تحت تاثیر عوامل مختلفی ازجمله میزان نسوز بودن، کیفیت ساخت، جنس درب و بدنه، نوع قفل و … قرار می گیرد. 

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید گاوصندوق نسوز تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

دیگر مدل‌های گاوصندوق خانگی

گاوصندوق دیجیتال خانگی یک گزینه کامل در میان محصولات خانگی است که علاوه بر سیستم رمز حرفه ای و سریع در برابر آتش سوزی و آسیب های مکانیکی نیز مقاوم است. در نظر داشته باشید اگر می خواهید هزینه کمتری صرف کنید بهتر است سراغ پارامتر دکوراتیو بودن در محصولات نباشید اما به هیچ عنوان از ویژگی نسوز غافل نشوید. 

گاوصندوق دکوراتیو خانگی

زیبایی در امنیت

بسیاری از افراد با شنیدن واژه «گاوصندوق» به یاد اهرم‌های بزرگ و قاب‌های سنگین و زمخت فلزی می‌افتند. گاوصندوق‌های دکوراتیو ضمن دارا بودن تمام معیارهای امنیتی، انتخاب کسانی هستند که زیبایی و همخوانی گاوصندوق با فضای داخلی خانه برایشان از اهمیت خاصی برخوردار است.

کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی نسوز

نفوذ ناپذیر

گاوصندوق نسوز خانگی نه تنها در برابر دستبرد که امنیت از مدارک شما در مواردی مانند آتش سوزی را نیز تضمین می‌کند. رشد 300 درصدی حوادث آتش سوزی باعث شده بسیاری به خرید این نوع صندوق‌ها روی بیاورند.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader