دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق دیجیتال اداری

آیا به دنبال خرید یک گاوصندوق اداری هستید؟ کمی صبر کنید… با یک گاوصندوق اداری ساده قطعا دچار دردسر خواهید شد. عموما در محیط های اداری و شرکت های مختلف حساب های بانکی چند امضا رواج دارد و این موضوع برای حفظ اعتماد بین افراد هیئت مدیره لازم است. گاوصندوق نیز از این قائده مستثنی نیست. دسترسی به اقلامی که قرار است داخل گاوصندوق نگهداری کنید برای افراد اعضای هیئت مدیره ضروری است. اما منظور ما از دسترسی به گاوصندوق، داشتن یک رمز عبور واحد نیست بلکه هر نفر رمز عبور منحصر به خودش را داشته باشد، مانند اسکن اثر انگشت.

در محیط های اداری به دلیل تناوب باز وبسته کردن درب گاوصندوق، تعدد افرادی که به محصول دسترسی دارند، ریسک بالای سوء استفاده و اهمیت بالای اسناد و مدارک اداری، گاوصندوقی با شرایط و امکانات ویژه می طلبد که گاوصندوق دیجیتال اداری می تواند پاسخگوی تمام این نیاز ها باشد.    

پیش از اینکه نکاتی درباره خرید گاوصندوق دیجیتال عنوان کنیم دو موضوع را در نظر داشته باشید. اول اینکه امنیت اسناد و مدارک اداری در گاوصندوق، باید در اولویت باشد. یک گاوصندوق دیجیتال علاوه بر امنیت الکترونیکی و فنی باید نسوز نیز باشد. حتما به این موضوع توجه داشته باشید  که مدارک شما از چه جنسی هستند و در شرایط احتمالی چگونه از مدارک خود باید محافظت کنید. مقاله UL در این زمینه می تواند شما را راهنمایی کند.

و موضوع دوم : عموما گاوصندوق های اداری وزن بالایی دارند. آیا زیر بنای محیط شما قدرت تحمل وزن محصولتان را دارد؟

نکاتی که قبل از خرید یک گاوصندوق دیجیتال اداری باید به آن توجه داشته باشید.

✔مراقب باشید سیستم الکترونیکی گاوصندوق بلای جان دارایی هایتان نشود! اگر برد قفل های دیجیتال به درستی طراحی نشده باشند ممکن است با یک شوک الکتریکی هنگ کند و رمز ورود به دست افراد غریبه بیفتد. یکی دیگر از مواردی که انتخاب برند صحیح را واجب می کند، نوسانات برق به دلیل مصرف بالای انرژی در محیط های اداری است. انتخاب برند درست می تواند از بسیاری مشکلات احتمالی جلوگیری کند. یکی از معروف ترین برند ها در ساخت سیستم های قفل دیجیتالی، سامسونگ است که وظیفه طراحی تمام سیستم های دیجیتال گاوصندوق های ایگل و لوسل را به عهده دارد.

✔ اگر لازم است چند کاربر با رمز های مجزا از گاوصندوق استفاده کنند، حتما از قفل های الکترونیکی چند کاربره استفاده کنید. به طور مثال گاوصندوق های بایومتریک (اثر انگشت) 10 کاربره می تواند مناسب شما باشد.

✔اگر در محیطی با آب و هوای شرجی ساکن هستید، در انتخاب گاوصندوق های دیجیتال دقت کنید. اگر سیستم الکترونیکی محصول به درستی عایق نشده باشد می تواند در برابر رطوبت دچار اتصالی یا آسیب شود.

قیمت گاوصندوق

اگر به دنبال گاوصندوقی هستید که به لحاظ قفل و رمز نگاری، امنیت بالایی داشته باشد، می توانید از گاوصندوق هایی با رمزهای مکمل استفاده کنید. محصولاتی که علاوه بر رمز دهی عددی یا بایومتریک دیجیتالی، دارای کلید کامپیوتری یا اهرم مکانیکی هستند، مانند گاوصندوق اداری سری EG، SIS یا ES. طبیعی است در این دسته از گاوصندوق ها روند باز کردن درب محصول طولانی تر خواهد شد. اما این را به خاطر داشته باشید که از دست دادن کلید اصلی و یدک می تواند برای شما هزینه بر باشد چون قابل کپی شدن نیستند، اما قطعا همانند قفل های مکانیکی دسترسی به گاوصندوق صرفا با کلید امکان پذیر نخواهد بود و این نقطه قوتی برای گاوصندوق شماست.

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

دیگر مدل‌های گاوصندوق اداری

برای یک انتخاب صحیح، نیاز به شناخت دیگر مدل‌های گاوصندوق اداری دارید. اگر به فضای ظاهری دفترتان خیلی حساس هستید می توانید از گاوصندوق دکوراتیو اداری استفاده کنید که علاوه بر دیجیتال بودن گاوصندوق، ویژگی هایی مانند نسوز و ضد سرقت نیز دارند.

کاتالوگ گاوصندوق اداری

گاوصندوق دکوراتیو اداری

زیبایی در امنیت

برای برخی کسب و کارها خصوصا آنهایی که با شرکت‌های غیر ایرانی سر و کار دارند و هر ماه پذیرای مهمان‌های خارجی هستند یا آنهایی که به هویت بصری و طراحی خاصی پایبند هستند، زیبایی گاوصندوق و همخوانی آن با طراحی داخلی می‌تواند موضوع بسیار مهمی باشد. برای چنین افرادی گاوصندوق‌های دکوراتیو اداری بهترین انتخاب خواهد بود.

گاوصندوق اداری نسوز

گاوصندوق نسوز اداری

2000 درجه فارنهایت

اگر بودجه‌ی کافی ندارید، یا دکوراتیو بودن ویژگی چندان مهمی برایتان محسوب نمی‌شود بهتر است منابع خود را برای خرید ایمن‌ترین گاوصندوقی ممکن صرف کنید. آمار و ارقام نگران کننده تعداد آتش سوزی در کشور و منطق شهری، گاوصندوق‌های اداری نسوز را به انتخاب اول بسیاری از افراد تبدیل کرده‌است.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader