دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق دکوراتیو خانگی

علاقه به انتخاب و استفاده از گاوصندوق دکوراتیو خانگی علاقه‌ای رو به رشد است و این نوع از محصولات هر روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند. پیشرفت تکنولوژی، سبک زندگی در عصر جدید و ارتقا سطح زیبایی شناختی جامعه، باعث شده فاکتور طراحی و زیبایی حتی در خرید وسایل امنیتی مثل گاوصندوق (که عموما به عنوان محصولی زمخت در ذهن ما جای گرفته) به عنوان پارامتری مهم و تاثیر گذار در تصمیم به خرید تبدیل شود.

اگر در تحقیق و جستجو برای خرید گاوصندوق چندان حرفه‌ای نیستید و مطلب ما در مورد گاوصندوق دکوراتیو را هنوز نخوانده‌اید، باید بدانید گاوصندوق دکوراتیو خانگی محصولی صرفا زیبا و تجملی نیست. همچنین لازم است بدانید که هرچند قیمت بعضی از این صندوق‌ها بسیار بالاست، اما در این رده محصولاتی هم وجود دارند که با هزینه‌ای مشابه با گاوصندوق‌های معمولی قابل خریداری هستند.

پیش از بیان نکاتی که هنگام انتخاب محصولات دکوراتیو باید در نظر داشته باشید، یادآوری این نکته که «اولویت اول و وظیفه اصلی هر محصولی همیشه حفظ و حراست از اسناد، جواهرات و مدارک شماست» امری ضروری است. اگر محصول انتخابی شما ویژگی‌های لازم یک گاوصندوق نسوز را ندارد، دکوراتیو بودن آن نباید تصمیم شما را تحت الشعاع قرار دهد. سعی کنید متناسب با بودجه‌تان بهترین گاوصندوق دکوراتیو ممکن را انتخاب کنید و هیچ وقت امنیت را فدای زیبایی نکنید.

هنگام انتخاب یک گاوصندوق دکوراتیو خانگی چه مواردی را باید مد نظر داشته باشیم؟

محصولات دکوراتیو برندهای معتبر عموما ویژگی‌های نسوز و ضد سرقت بودن را توامان با هم دارند. بنابراین در اینجا صرفا به بیان نکاتی که به انتخابی بهتر منجر می‌شوند می‌پردازیم.

✔ وقتی حرف از طراحی و دکوراسیون به میان می‌آید، ابعاد گاوصندوق اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. عجله نکنید! پس از تخمین اندازه و میزان حجم داخلی که برای نگهداری از مدارکتان به آن نیاز دارید، نقاطی از خانه که می‌خواهید محصول را در آن جای گذاری کنید پیدا کرده، ماکسیمم حجم بیرونی ممکن را مشخص کنید. مدل انتخابی شما علاوه بر حجم داخلی باید ابعاد بیرونی درستی داشته باشد. بیرون زدگی از لبه‌ها یا عدم هماهنگی در ارتفاع با سایر المان‌های طراحی باعث ناهمگونی و کمتر به نظر رسیدن زیبایی گاوصندوق دکوراتیو خانگی خریداری شده خواهد شد.

✔ براقی سطوح، رنگ اتوماتیک شفاف و یکدست، پارچه‌ها و روکش‌های پلی استر میکروفیبر ضد آب، استفاده از قفل‌های دیجیتال یا سیستم‌های ایمنی بایو متریک (اثر انگشتی) مشخصه‌هایی هستند که باید به دنبال آنها باشید.

✔ از شخصی سازی بیش از حد یا Over Customization پرهیز کنید. ممکن است در آینده بخواهید رنگ‌ها، چیدمان و حال و هوای خانه را تغییر دهید. برای مثال ممکن است بخواهید با استفاده از تزیینات چوبی حال و هوای خانه را از مدرن به سنتی تغییر دهید. گاوصندوق خانگی دکوراتیو را نباید بگونه‌ای انتخاب شود که تنها با فضای فعلی همخوانی داشته باشد. یک انتخاب درست می بایست با انجام تغییرات نرمال، کماکان با طراحی جدید خانه همخوانی کافی را داشته باشد.

قیمت گاوصندوق

این نکته را در خاطر بسپارید که گاوصندوق محصولی است که برای یک مدت طولانی در خانه شما جا خوش خواهد کرد. بنابراین هنگام خرید می بایست به ویژگی‌های ظاهری و فنی آن توامان دقت کنید.

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید گاوصندوق نسوز تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

دیگر مدل‌های گاوصندوق خانگی

قطعا اینطور نیست که دکوراتیو بودن، پررنگ‌ترین و مهمترین ویژگی هنگام انتخاب گاوصندوق برای تمام خریداران باشد. گاوصندوق‌های خانگی انواع دیگری هم دارند که بسته به نحوه کاربری می‌توانند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشند. برای خیلی‌ها مدل‌هایی که روی ویژگی‌های نسوز و دیجیتال بودن تمرکز دارند انتخاب‌های بهتری خواهند بود.

گاوصندوق دیجیتال خانگی

گاوصندوق خانگی دیجیتال

خانه‌ای همگام با فناوری

صنعت تولید گاوصندوق نیز درست مانند دیگر جنبه‌های صنایع ایمنی از پیشرفت تکنولوژی بی بهره نمانده. گاوصندوق‌های دیجیتال خانگی با استفاده از آخرین تکنولوژی روز با شکسته نشدنی‌ترین قفل‌ها و رمزها راه سارقان را سد می‌کنند.

کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی نسوز

نفوذ ناپذیر

گاوصندوق نسوز خانگی نه تنها در برابر دستبرد که امنیت از مدارک شما در مواردی مانند آتش سوزی را نیز تضمین می‌کند. رشد 300 درصدی حوادث آتش سوزی باعث شده بسیاری به خرید این نوع صندوق‌ها روی بیاورند.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader