دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق دکوراتیو اداری

گاوصندوق دکوراتیو اداری مناسب چه کسانی است؟ چرا بسیاری از شرکت‌ها استفاده از اینگونه گاوصندوق‌ها در محیط کار را به استفاده از مدل‌های معمول گاوصندوق ترجیح می‌دهند؟ به جز حس خوب زیبایی ناشی از طراحی خاص، چه عواملی دکوراتیو بودن را به ویژگی‌ای مهم برای مدیران اداره‌ها و شرکت‌ها تبدیل می‌کند؟

برای بسیاری از صاحبین کسب و کارها حفظ یکپارچی طراحی داخلی و هویت بصری سازمان امری بسیار حائز اهیمت است. خصوصا زمانی که پای مهمان‌های خارجی در میان باشد، اهمیت زیبایی و همگونی محیط شرکت یا دفتر کار دو چندان خواهد شد. علاوه بر این‌ها برای بسیاری از افراد حضور گاوصندوق‌های خالی از ظرافت، خشک و خشن در محیط کار ممکن است القاگر حس عدم اطمینان، اعتماد و امنیت در محیط کار است. مجموع این دلایل باعث می‌شود تا مدیران  شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف برای تامین امنیت دارایی‌هایشان گاوصندوق‌های دکوراتیو را انتخاب کنند.

دکوراتیو بودن هرچقدر هم که مهم باشد، بدون شک تنها ویژگی‌ای نخواهد بود که از یک گاوصندوق انتظار داشته باشید.  حواستان باشید که زیبایی چشمتان را کور نکند و تنها فاکتوری که هنگام خرید به آن دقت می‌کنید نباشد! محصولی که انتخاب می‌کنید می‌بایست همزمان علاوه بر داشتن ظاهری شکیل و خاص، توانایی حفظ امنیت مدارک و دارایی‌های ارزشمندتان را نیز داشته باشد.

گاوصندوق دکوراتیو اداری و فروشگاهی؛ قبل از خرید به چه چیز دقت کنیم؟

✔ قصد نگهداری چه چیزهایی در گاوصندوق را دارید؟ فقط مدارک کاغذی و پول؟ یا هارد دیسک، فلش و دیگر مدارک مغناطیسی هم در لیست دارایی‌هایتان قرار دارد؟ بهتر است در ابتدا با ویژگی‌های گاوصندوق نسوز آشنا باشید تا  هنگام خرید بدانید برای حصول اطمینان از اینکه یک محصول توانایی حفاظت از مدارک و دارایی‌هایتان هنگام حریق را دارد باید دنبال چه مشخصه‌هایی باشید.

✔ نکاتی که برای خرید محصول اداری باید در نظر داشته باشید تشابه بسیاری با نحوه انتخاب گاوصندوق دکوراتیو خانگی دارند. پیشنهاد میکنیم راهنمایی اسپیتامن در این‌باره را یکبار دیگر مرور کنید.

✔ برند صحیح را انتخاب کنید! گاوصندوق دکوراتیو محصولی نیست که هر برندی توانایی تولید آن را داشته باشد. جنس خاص رویه، طراحی صحیح، ضد آب بودن، ضد سرقت بودن، صفحات لمس، قفل‌های پیچیده دیجتال و … مواردی هستند که نه تنها در ظاهر که در میزان امنیت گاوصندوق تاثیر گذارند.

قیمت گاوصندوق

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

دیگر مدل‌های گاوصندوق اداری

برای یک انتخاب صحیح، نیاز به شناخت دیگر مدل‌های گاوصندوق اداری دارید. محصولات دکوراتیو کمپانی‌های معتبر اصولا ضد حریق و ضد سرقت نیز هستند و بنابر انتظاراتی که دارید؛ کلاس‌های مختلف نسوز و قفل‌های دیجیتال فوق امنیتی دیجیتال را در اختیارتان می‌دهند. 

گاوصندوق اداری دیجیتال

گاوصندوق دیجیتال اداری

تکنولوژی معجره می‌کند

گاوصندوق اداری دیجیتال محصولی‌است که دو ویژگی اصلی دارد؛ اول اینکه این امکان را به شما می‌دهد تا در سرعترین زمان ممکن به مدارک خود دسترسی پیدا کنید. و دوم اینکه با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده رمزدهی، خیالتان راحت خواهد بود که دیگر دست هیچ احدالناسی به مدارک شما نخواهد رسید.

گاوصندوق اداری نسوز

گاوصندوق نسوز اداری

2000 درجه فارنهایت

اگر بودجه‌ی کافی ندارید، یا دکوراتیو بودن ویژگی چندان مهمی برایتان محسوب نمی‌شود بهتر است منابع خود را برای خرید ایمن‌ترین گاوصندوقی ممکن صرف کنید. آمار و ارقام نگران کننده تعداد آتش سوزی در کشور و منطق شهری، گاوصندوق‌های اداری نسوز را به انتخاب اول بسیاری از افراد تبدیل کرده‌است.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader