دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی | چرا به گاوصندوق خانگی نیاز داریم؟ معرفی انواع و برندهای محصولات خانگی

آیا به فکر داشتن یک گاوصندوق خانگی در منزل خود هستید؟ جالب است بدانید به گزارش مشرق نیوز، آمار سرقت از منازل در تهران نسبت به گذشته افزایش زیادی داشته و علت آن نگهداری طلا و وجوهات نقدی در منازل گزارش شده است . گاوصندوق خانگی مطمئن ترین روشی که می تواند از اقلام و دارایی های شما نه تنها در برابر سرقت بلکه در برابر آتش سوزی و بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل هم محافظت کند. توجه داشته باشید که هر جعبه فلزی رمز داری نمی تواند برای شما حکم گاوصندوق داشته باشد چراکه تحت این شرایط صرفا جای نگهداری دارایی های با ارزشتان را به سارقان نشان داده اید.

اما ویژگی های یک گاوصندوق خانگی خوب چیست؟؟؟ در وهله اول ضد سرقت باشد، زمانی که صحبت از ضد سرقت بودن گاوصندوق می شود، پارامتر های زیادی اهمیت پیدا می کند از جمله طراحی قالب درب، تعداد و کیفیت زبانه های ثابت و متحرک، جنس و نوع لولا ها، قابلیت نصب گاوصندوق، نوع قفل و رمز که همه در امنیت یک گاوصندوق موثر است. اما ویژگی قابل توجه دوم نسوز بودن محصول است که در بسیاری از مواقع گاوصندوقی که در برابر حریق مقاوم شده، در مقابل ضربه و سقوط اجسام نیز مقاوم است. اما گاوصندوق خانگی صرفا به نسوز و ضد سرقت بودن محدود نمی شود بلکه گاوصندوق دکوراتیو و دیجیتالی وجود دارند که علاوه بر حفظ امنیت، تکنولوژی و زیبایی را نیز با خود به همراه دارند. 

در خرید گاوصندوق خانگی به چه مواردی باید دقت کرد؟

اگر قصد خرید گاوصندوق خانگی دارید از همین ابتدا تمام جوانب کار را بسنجید، قرار است با ارزش ترین دارایی های شما در گاوصندوق قرار گیرد. در بخش زیر به مواردی که در خرید یک گاوصندوق خانگی باید در نظر داشت اشاره کرده ایم.

✔ مهم ترین موردی که در خرید هر گاوصندوق اعم از خانگی یا اداری باید به آن توجه داشت سیستم ضد سرقت و نوع رمز محصول است. اینکه گاوصندوق شما چقدر در برابر سرقت مقاوم است به عوامل زیادی مانند تعداد زبانه های ثابت و متحرک، نوع لولا ها، قابلیت نصب و نوع قفل گاوصندوق بستگی دارد. پیشنهاد می کنم برای راهنمایی بهتر راهنمای خرید گاوصندوق را بخوانید.

✔ گاوصندوق شما حتما باید نسوز باشد. اما صرفا واژه نسوز بودن برای محصولتان کفایت نمی کند. درجه حرارت و  بازه زمانی که گاوصندوق می تواند تحمل کند، مهم است. در این باره صرفا  به گفته فروشنده اعتماد نکنید، عموما روی درب گاوصندوق ها استاندارد حریق محصول لیبل شده که می تواند به شما تضمین بدهد. برای اینکه یک گاوصندوق نسوز خوب بخرید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله UL را مطالعه کنید.

✔ فارغ از اینکه گاوصندوق ایرانی یا خارجی می خرید دقت داشته باشید گارانتی و خدمات پس از فروش شامل چه مواردی می شود. اگر گاوصندوق شما به هر دلیلی به مشکل برخورد امکان حل و فصل دارد یا کسی پاسخگو نخواهد بود؟

✔ بهترین نوع سیستم قفل گاوصندوق خانگی از نوع دیجیتال است. گاوصندوق هایی با قفل دیجیتال کیبوردی، تمام لمسی و اثرانگشتی عموما به نسبت سایر قفل های کلید دار و مکانیکی طرفدارن بیشتری دارد. به عنوان یک پیشنهاد کلی بهتر است سراغ قفل های تمام مکانیکی نباشید. 

قیمت گاوصندوق

قرار است چه چیز هایی در گاوصندوق نگهداری کنید؟

قبل از هر چیزی باید تعیین کنید که قرار است چه چیزهایی در گاوصندوق خانگی خود نگهداری کنید. طلا، اسناد و مدارک مهم، وجه نقد، لپ تاپ؟ در واقع این بخش شما ارزش دارایی هایتان را مشخص می کنید. زمانی که ارزش دارایی هایی که قرار است در گاوصندوق نگهداری کنید مشخص می شود می توانید درباره درجه امنیت گاوصندوق تان تصمیم بگیرید که جلوتر درباره آن صحبت می کنیم.

گاوصندوق خانگی

ابعاد مشخصی مد نظر دارید؟

برای اینکه بتوانید ابعاد گاوصندوق تان را تعیین کنید باید حجم اقلامی که قرار است در گاوصندوق نگهداری کنید و همچنین محدودیت هایی که برای گاوصندوق دارید را مشخص کنید. در این مرحله می توانید اقلامی که قرار است در داخل گاوصندوق قرار دهید را روی هم بگذارید با این کار حدودا ابعاد داخلی گاوصندوقی که احتیاج دارید مشخص می شود.

گاوصندوق خانگی می خواهید یا سیف باکس؟

این موضوع بخصوص برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال گاوصندوق های کوچک هستند ممکن است باعث ابهام شود و به دلیل قیمت پایین تر سیف باکس ها به سمت خرید این محصولات بروند. سیف باکس در واقع یک جعبه فلزی رمز دار است که هیچ محافظتی در برابر سرقت، نفوذ آب یا آتش سوزی ندارد. سیف باکس ها به هیچ عنوان قابل قیاس یا یک گاوصندوق خانگی نیستند.

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید گاوصندوق نسوز تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

مدل‌های گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی با توجه به نوع نیاز و دغدغه افراد در سه دسته نسوز، دکوراتیو و دیجیتال تقسیم بندی می شود. عموما تمامی گاوصندوق های استاندارد ویژگی نسوز بودن را دارند اما چیزی که انتخاب شما را گسترده تر می کند دیجیتال و دکوراتیو بودن گاوصندوق است. گاوصندوق دیجیتال خانگی و دکوراتیو خانگی . 

گاوصندوق دیجیتال خانگی

گاوصندوق خانگی دیجیتال

خانه‌ای همگام با فناوری

صنعت تولید گاوصندوق نیز درست مانند دیگر جنبه‌های صنایع ایمنی از پیشرفت تکنولوژی بی بهره نمانده. گاوصندوق‌های دیجیتال خانگی با استفاده از آخرین تکنولوژی روز با شکسته نشدنی‌ترین قفل‌ها و رمزها راه سارقان را سد می‌کنند.

کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی نسوز

نفوذ ناپذیر

گاوصندوق نسوز خانگی نه تنها در برابر دستبرد که امنیت از مدارک شما در مواردی مانند آتش سوزی را نیز تضمین می‌کند. رشد 300 درصدی حوادث آتش سوزی باعث شده بسیاری به خرید این نوع صندوق‌ها روی بیاورند.

کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق دکوراتیو خانگی

زیبایی در امنیت

بسیاری از افراد با شنیدن واژه «گاوصندوق» به یاد اهرم‌های بزرگ و قاب‌های سنگین و زمخت فلزی می‌افتند. گاوصندوق‌های دکوراتیو ضمن دارا بودن تمام معیارهای امنیتی، انتخاب کسانی هستند که زیبایی و همخوانی گاوصندوق با فضای داخلی خانه برایشان از اهمیت خاصی برخوردار است.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

preloader