دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق اداری

گاوصندوق اداری یکی از ملزومات اصلی شرکت ها و دفاتر اداری محسوب می شود. اسناد و مدارک کارمندان، پول نقد، مدارک های سرمایه گذاری و مالیات، اوراق های مختلف و بسیاری از مدارک دیگر، برای شرکت حیاتی است و باید به خوبی محافظت شوند. منظور از محافظت صرفا در برابر سرقت و سوء استفاده های احتمالی نیست، البته این موضوع یک اصل اساسی در گاوصندوق است اما مقاومت گاوصندوق در برابر حریق نیز یک موضوع مهم است که نباید از آن غافل شد.

در مراکز و مجتمع های اداری به دلیل تعدد دفاتر و مصرف بالای انرژی و گاها در بسیاری موارد سیم کشی های فرسوده، آتش سوزی های بزرگ و کوچک زیادی گزارش می شود که تهدیدی برای دفاتر اداری است. درخرید یک گاوصندوق اداری علاوه بر ویژگی هایی مانند ضد سرقت و نسوز بودن که خود دارای درجه بندی است، به مواردی مانند نوع قفل، وزن و فضای داخلی نیز باید توجه کرد. در بخش زیر به موارد مهمی که در خرید گاوصندوق مهم است اشاره شده اما توصیه می کنیم با توجه اهمیت این محصول امنیتی حتما راهنمای خرید و انتخاب گاوصندوق را مطالعه کنید.   

مواردی که در انتخاب یک گاوصندوق اداری باید به آن توجه کرد؟؟؟

✔قبل از هر چیزی از نسوز بودن گاوصندوق مطمئن شوید. در گاوصندوق های اداری داشتن استاندارد UL CLASS 350  می تواند به شما تضمین بدهد که مدارک و اقلام کاغذی شما در زمان آتش سوزی حفظ خواهد شد اما توجه داشته باشید که اگر مدارکی از جنس فلش، کارت حافظه و هارد دیسک و .. دارید این کلاس از استاندارد UL مناسب شما نخواهد بود. باید به دنبال UL های 125 یا 150 باشید. مدارک شما ارزش زیادی دارند، توصیه می شود برای حفظ این اسناد و مدارک قبل از خرید گاوصندوق از استاندارد های حریق اطلاع داشته باشید. مقاله UL در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

✔ اگر تعداد افرادی که باید از گاوصندوق استفاده کنند بیش از یک نفر است حتما به نوع قفل توجه داشته باشید. گاوصندوق دیجیتال اداری  چند کاربره می تواند برای شما مناسب باشد.

✔عموما گاوصندوق های اداری وزن بالایی دارند، آیا زیر بنای دفتر شما قابلیت تحمل وزن بالا در واحد مربع را دارد؟ زیر بنای محیط و تعدد دفعات حمل و نقل، پارامتر هایی هستند که تعیین کننده وزن گاوصندوق می باشند.  

قیمت گاوصندوق

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

مدل‌های گاوصندوق اداری

برای یک انتخاب صحیح، نیاز به شناخت مدل‌های گاوصندوق اداری دارید. عموما تمامی گاوصندوق ها اعم از دیجیتالی و دکوراتیو ویژگی نسوز بودن را دارند اما موضوع مهمی که باید در نظر داشته باشید کلاس نسوز بودن محصول است. پیشنهاد می کنیم حتما به بخش گاوصندوق دیجیتال اداری مراجعه کنید، زیرا تمامی ویژگی هایی که از یک گاوصندوق اداری انتظار دارید می توانید یکجا داشته باشید.   

گاوصندوق اداری دیجیتال

گاوصندوق دیجیتال اداری

تکنولوژی معجره می‌کند

گاوصندوق اداری دیجیتال محصولی‌است که دو ویژگی اصلی دارد؛ اول اینکه این امکان را به شما می‌دهد تا در سرعترین زمان ممکن به مدارک خود دسترسی پیدا کنید. و دوم اینکه با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده رمزدهی، خیالتان راحت خواهد بود که دیگر دست هیچ احدالناسی به مدارک شما نخواهد رسید.

گاوصندوق اداری نسوز

گاوصندوق نسوز اداری

2000 درجه فارنهایت

اگر بودجه‌ی کافی ندارید، یا دکوراتیو بودن ویژگی چندان مهمی برایتان محسوب نمی‌شود بهتر است منابع خود را برای خرید ایمن‌ترین گاوصندوقی ممکن صرف کنید. آمار و ارقام نگران کننده تعداد آتش سوزی در کشور و منطق شهری، گاوصندوق‌های اداری نسوز را به انتخاب اول بسیاری از افراد تبدیل کرده‌است.

گاوصندوق دکوراتیو اداری

زیبایی در امنیت

برای برخی کسب و کارها خصوصا آنهایی که با شرکت‌های غیر ایرانی سر و کار دارند و هر ماه پذیرای مهمان‌های خارجی هستند یا آنهایی که به هویت بصری و طراحی خاصی پایبند هستند، زیبایی گاوصندوق و همخوانی آن با طراحی داخلی می‌تواند موضوع بسیار مهمی باشد. برای چنین افرادی گاوصندوق‌های دکوراتیو اداری بهترین انتخاب خواهد بود.

اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید و برای خرید تصمیم نگرفته‌اید؛ شاید بد نباشد با گاوصندوق‌های پرفروش و ویژگی‌هایی که آنها را به محصولاتی پر طرفدار تبدیل کرده‌اند آشنا شوید.

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader