دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

نمایندگی گاوصندوق در اصفهان ، شیراز و تبریز

 

 

اسپیتامن به عنوان تنها نماینده رسمی گاوصندوق های خارجی در برند های کره ای ایگل و لوسل با پوشش سراسری نیاز بازار در زمینه گاوصندوق در سراسر کشور تلاش می کند تا در کمترین زمان با بالاترین کیفیت نیاز های بازار را تامین کند. در این جا قصد 3 نمایندگی معتبر در 3 استان بزرگ اصفهان، شیراز و تبریز را معرفی کنیم. 

اسپیتامن در حال حاضر دارای بیش از 60 نمایندگی در سراسر ایران است. اگر نمایندگی شهرتان را نمی شناسید می توانید به دفتر مرکزی اسپیتامن تماس بگیرید و و اطلاعات دقیق و راهنمایی کامل را از همکاران ما دریافت کنید. 

قبل از اینکه درباره نمایندگی های اسپیتامن در 3 استان بزرگ کشور صحبت کنیم، فروشگاه های مرکزی اسپیتامن در شهر تهران را معرفی می کنیم. 

گاوصندوق تهران | نمایندگی گاوصندوق در تهران 

اسپیتامن در استان تهران 2 فروشگاه مرکزی در خیابان های شریعتی و سپهبد  قرنی دارد که به عنوان مجموعه کاملی از گاوصندوق های ایگل و لوسل است. فروشگاه شریعتی تحت نظارت مستقیم اسپیتامن و توسط اقای خجسته یکی از کارمندان قدیمی اسپیتامن مدیریت می شود. فروشگاه خیابان سپهبد قرنی در مرکز شهر و واقع در بورس گاوصندوق است که توسط آقای انوشه تحت نظارت مستقیم اسپیتامن مدیریت می شود. 

 

گاوصندوق اصفهان

گاوصندوق اصفهان | نمایندگی گاوصندوق در اصفهان 

یکی از نمایندگی های اسپیتامن در استان اصفهان است. نمایندگی آقای معین راستین در چهار تختی اصفهان است.

خرید گاوصندوق در اصفهان

فروشگاه لوازم اداری علی 110 به عنوان نماینده رسمی گاوصندوق های ایگل و لوسل در استان اصفهان است که مجموعه کاملی از گاوصندوق های کره ای در این استان است.

نمایندگی گاوصندوق شیراز

یکی دیگر از نمایندگی های اسپیتامن در استان شیراز فروشگاه مبلمان اداری و صنعتی کتکار است توسط آقای آسمان رفعت مدیریت می شود. این فروشگاه واقع در خیابان لطفعلی خان زند است که به عنوان یک مجموعه کامل از گاوصندوق های ایگل و لوسل محسوب می شود.

گاوصندوق تبریز

نمایندگی گاوصندوق تبریز

اسپیتامن در تبریز دارای 2 نمایندگی فعال در سطح شهر است. نمایندگی آقای سعادت و صنایع چوبی ایران که به ترتیب توسط جناب جلال سعادت و آقای فیاضی مدیریت می شود. هر دو فروشگاه از نمایندگی های فعال اسپیتامن هستند که مجموعه کاملی از گاوصندوق های کره ای از برند ایگل و لوسل هستند.

خرید گاوصندوق در تبریز

هموطنان تبریزی با مراجعه به هر کدام از این شعب می توانند اطلاعات تکمیلی درباره انواع محصولات را دریافت کنند و به کمک کارشناسان فروشگاه ها انتخابی مطمئن داشته باشند.

 

 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader