دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

فروشگاه اسپیتامن | لیست قیمت گاوصندوق‌ ها

قیمت گاوصندوق ، خرید انواع گاوصندوق خانگی و اداری | خرید گاوصندوق کره ای و ژاپنی با قیمت ثابت و شرکتی در سراسر کشور

قیمت گاوصندوق تحت تاثیر پارامترهای زیادی می‌تواند تغییر کند. نوع و محل کاربرد، مقاومت در برابر حرارت ، میزان ظرافت به کار رفته در طراحی و بسیاری موارد دیگر می‌توانند قیمت گاوصندوق را تحت تاثیر قرار دهند. پیش از خرید گاوصندوق باید کارایی و انتظارمان را از محصولی که به دنبال آن هستیم تعیین کنیم تا بتوانیم با مقایسه منطقی، با اطمینان بیشتر نسبت به خرید گاوصندوق اقدام کنیم.

مراحل جستجو در صفحه فروشگاه و قیمت گاوصندوق

به کمک فیلتر های سمت راست، نوع محصول مورد نظر را انتخاب و در نهایت از فیلتر قیمت گاوصندوق بالای صفحه رنج قیمت مورد نظرتان را وارد کنید. 

قیمت گاوصندوق های خانگی 

قیمت گاوصندوق های خانگی بسته به ظاهر گاوصندوق، نوع سیستم رمزنگاری، طراحی و ابعاد متفاوت است. در یک نگاه اجمالی قیمت گاوصندوق لوسل به علت دیزاین و امنیت فوق العاده، در میان سایر محصولات از همه بالاتر است. بعد از آن قیمت گاوصندوق ایگل بسته به نوع سیستم رمز ( عددی یا فینگرپرینت ) و ابعاد محصول قرار می گیرد. قیمت گاوصندوق دیجیتال دارای رمز فینگرپرینت به نسبت محصولات دارای رمز عددی و … بیشتر است. 

قیمت گاوصندوق های اداری 

قیمت گاوصندوق اداری طبیعتا به نسبت قیمت گاوصندوق های خانگی بالاتر است. قیمت گاوصندوق اداری بسته به ابعاد، طراحی فضای داخلی، جنس بدنه و قابلیت های سیستم رمزنگاری متفاوت است. قیمت گاوصندوق اداری دارای گاوصندوق تودرتو، رمز فینگرپرینت و ظاهر دکوراتیو به نسبت سایر محصولات بیشتر است.

فیلتر کردن محصولات:

show blocks helper

برچسب محصولات

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader