دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

امن ترین گاوصندوق خانگی

گاوصندوق امن برای تامین امنیت دارایی و اسناد شما در منزل  و ادارات الزامی است. اگر می خواهید امنیت منزلتان را تقویت کنید و لایه های ایمنی آن را گسترش بدهید، راهکارهای زیادی وجود دارد. اما اینکه کدام راهکار می تواند مناسب شما باشد به این موضوع بستگی دارد که هدف و دغدغه شما چیست آیا نگرانی شما از بابت تامین امنیت تابلو، مجسمه و فرش های نفیس منزلتان است یا نگران پول و طلا و جواهری که در منزل دارید هستید؟ در مورد اول شما احتیاج دارید یک سیستم امنیتی قوی مثل سیستم های هوشمند یا دزدگیرهای قوی داشته باشید که پیشنهاد می کنیم مقاله امنیت منزل را مطالعه کنید.   

اما در مورد دوم قطعا نیازی به سیستم های عمومی امنیتی نیست، یک گاوصندوق امن خانگی می تواند به شما آرامش خاطر بدهد. در این نوشته ابتدا ویژگی های یک گاوصندوق امن اعم از خانگی و اداری را بررسی می کنیم و در نهایت 4 محصول پیشنهادی به عنوان امن ترین محصولات بازار را آورده ایم . 

گاوصندوق امن، بهترین راهکار برای امنیت دارایی های شماست

اگر به فکر یک گاوصندوق خانگی هستید عجله نکنید … شما باید تمام جوانب کار را بسنجید. ریزترین جزئیات ساختاری یک گاوصندوق خانگی مانند نوع و قطر زبانه ها، جنس و ضخامت بدنه، طراحی قالب درب، نوع قفل و گواهی های استاندارد گاوصندوق خانگی در نهایت می تواند یک گاوصندوق مناسب و امن را تشکیل بدهد.

امن ترین گاوصندوق خانگی که مناسب شما باشد چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های یک گاوصندوق امن خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

✔ زبانه های ثابت و متحرک : در زبانه های یک گاوصندوق امن خانگی یا اداری علاوه بر تعداد زبانه ها، کیفیت و قطر آن ها نیز مهم است. زبانه های سراسری یکی از بهترین طراحی های ساختاری است که امنیت محصول را ارتقا می دهد اما این به این معنا نیست که اگر گاوصندوقی زبانه سراسری نداشت یعنی امنیت کافی ندارد بلکه یکی از ایمن ترین گاوصندوق ها مانند خانواده لوسل فاقد زبانه های سراسری هستند و زبانه های ثابت و متحرک مقطعی دارند که به کمک سیستم گلس لاک جبران شده است.

✔ جنس و ضخامت بدنه و درب : به کار رفتن فولاد AR 500 در ساخت گاوصندوق با ضخامت مناسب یک گاوصندوق امن و ضد دریل ایجاد می کند.

✔ طراحی قالب درب : زمانیکه درب گاوصندوق به صورت پلکانی طراحی می شود، زبانه ها از دسترس خارج می شوند و علاوه بر این گاوصندوق در برابر دیلم نیز مقاوم خواهد شد. 

✔ قابلیت نصب : عموم افراد بر این باورند که گاوصندوق های سنگین امن تر هستند اما این یک تفکر قدیمی است، وزن گاوصندوق تنها معیار امنیت آن نیست، گاوصندوق های سبکی وجود دارند که با رول بولت شدن به زمین وزن می گیرند و امنیتشان از این جهت تامین می شود. اینکه گاوصندوق شما توسط رول بولت چند سانتی به زمین فیکس شود بسته به زیر ساز بنا و گاوصندوق متغیر است.اگر محصول شما دارای وزن زیر 100 کیلوگرم است حتما باید به زمین فیکس شود تا گاوصندوق امنی برای دارایی های شما باشد.

✔ سیستم گلس لاک : این ویژگی در گاوصندوق امن دکوراتیو و لوکس مانند برند لوسل، بیشتر وجود دارد که مانند یک دزدگیر بی صدا عمل می کند. یک شیشه در پشت درب گاوصندوق، دقیقا در قسمت قفل و بوبین ها قرار دارد که در صورت دریل شدن می شکند و زبانه های گاوصندوق را فعال می کند تا حداکثر حالت ممکن باز شوند و درب گاوصندوق پلمپ شود. تحت این شرایط درب محصول به هیچ عنوان باز نخواهد شد بخصوص زمانیکه گاوصندوق دارای زبانه های مختلف حداقل از 3 جهت درب باشد. 

ما به شما کمک می کنیم امن ترین محصول بازار را متناسب با بودجه و نیازتان پیدا کنید 

روی شماره زیر کلیک کنید

گاوصندوق EG ، امن ترین گاوصندوق خانگی

✔ قفل های ترکیبی : ترکیب قفل های الکترونیکی با مکانیکی یک سیستم امنیتی قوی در سیستم رمزنگاری گاوصندوق ایجاد می کند. این قفل می تواند ترکیبی از رمز عددی 6 تا 20 رقمی یا سیستم اسکنر اثر انگشت با قفل های کلیدی باشد. قفل های ترکیبی، در دسته گاوصندوق خانگی دیجیتال قرار دارد

✔ برند سازنده قفل : در قفل ها برند سازنده یک معیار مهم محسوب می شود. قفل های الکترونیکی همان طور که می تواند نقطه قوتی برای گاوصندوق باشد اگر درست طراحی نشده باشد نقطه ضعف و یک راه نفوذ به گاوصندوق است. یک برند معتبر در طراحی قفل های الکترونیکی شرکت سامسونگ است که وظیفه طراحی و ساخت تمام قفل های گاوصندوق امن برند ایگل و لوسل شرکت سان سیف را به عهده دارد.

✔ دریافت گواهی های استاندارد معتبر : گواهی های استاندارد معتبر در زمینه سرقت و آتش سوزی می تواند ضمانت گاوصندوق در این شرایط باشد. معتبر ترین استاندارد محصولات امنیتی در برابر حریق، UL آمریکا است که حتما باید در خرید با توجه به نوع اقلامی که قصد نگهداری آن ها را دارید نوع استاندارد حریق محصول را تعیین کنید. داشتن استاندارد UL علاوه بر ضمانت کالا در برابر حریق می تواند مقاومت محصول در برابر سقوط اجسام را نیز تایید کند.

در واقع در ویژگی هایی مانند نسوز و ضدسرقت بودن گاوصندوق صرفا گفته فروشنده کفایت نمی کند بلکه برای اطمینان از کیفیت و امنیت یک گاوصندوق نسوز و یا ضدسرقت باید به استاندارد ها و گواهی های آن محصول اکتفا کرد. نسوز و ضدسرقت بودن جزء آن دست از فاکتور هایی است که در همه گاوصندوق ها باید وجود داشته باشد و صرفا میزان و درجه نسوز و ضدسرقت بودن آن در محصولات مختلف متفاوت است. 

یکی دیگر از گواهی های معتبر در برابر سرقت، گواهی استاندارد Euro grade است که می تواند به لحاظ امنیتی به شما تضمین بدهد، اما در نظر داشته باشید که عدم دریافت این گواهی برای یک گاوصندوق به معنای نا امن بودن آن نیس بلکه با کنارهم گذاشتن پارامترهای امنیتی در یک محصول می توان به نتیجه قابل قبولی رسید.

لازم است بدانید که انتخاب امن ترین گاوصندوق با بودجه شما متناسب است، در واقع با در نظر گرفتن محدوده مبلغی که در نظر گرفته اید باید بتوانید بهترین گزینه ی موجود را انتخاب کنید. در این بخش به تعدادی از امن ترین گاوصندوق های بازار در قیمت های مختلف اشاره کرده ایم و پیشنهاد می کنیم حتما به صفحه قیمت گاوصندوق سری بزنید تا محدوده قیمت محصولات خارجی دستتان بیاید. 

گاوصندوق طلافروشی eg070
گاوصندوق ES 080. امن ترین گاوصندوق خانگی
گاوصندوق LUCELL 1000 RW. امن ترین گاوصندوق خانگی
گاوصندوق YES 031 DK. امن ترین گاوصندوق خانگی

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader